Annem Normal Karşıladı

Uzun bir aradan sonra son 1inci hikayemin devamını gönderiyorum. Umarım beğenirsiniz. Sabah uyandığımda her şeyin bir düş olduğunu sandım.ama bu tatlı bir rüyaydı. siikim kazık gibi olduğundan rahatlatmak için elimi o bölgeme götürmüştüm ki giydiği kilodun anneminki olduğunu ayrım ettim. Heyecanla ayağa fırladım, bütün yaşadıklarım gerçekti ve makus talihimi yenmek üzereydim. derhal annemin odasına yöneldim ama ev boştu, saatin ev onu geçtiğini o vakit anlayabildim. Öyleyse annem beni bile bile uyandırmamıştı. Sakinleşmeye çalışıp anneme telefon ettim.

-Anne? okulda mısın? (annem öğretmendir).

-Okuldan ruhsat aldım oğlum merak etme birazdan oradayım. sen de hazırlan dışarı çıkıyoruz.

-Nereye gidicez anne?

-Sürpriz, gidince görürsün.

Dediği gibi giyinip onu beklerken aklımda fantaziler kurup duruyordum. Nereye gidecektik? Ne yapacaktık? Böylece bir çeyrek saat geçti ve annem yine arayıp aşağı inmemi söyledi. Beni arabasıyla evin önünden aldı.Annem tıpkı onu düş ettiğimgibi giyinmişti: dizüstü iş eteğinin üzerinde bir bluz ve bacağında ince kara çoraplar. dudağında dün geceki ruj vardı. Ön koltuğa oturup “bugün fazla güzelsin” dedim. “sağol yakışıklı dedi kıkırdar gibi. Beni etkilemekten beğeni aldığı belliydi. Yolda nereye gittiğimizi söylemedi. arabayla karşıya geçerken çoğunlukla sessizdik. sonunda Akmerkezin otoparkına girdik. Vaaay, dedim ona “alışverişe mi geldik?”Gözlerimin içine baktıktan sonra “evet senin için alışveriş yapıcağız. mustafa, beğendiğin, tahrik olduğun ne varsa göster. Bunca sene sana eziyet çektirmişim, bari şimdi ödeyeyim.”Bu hayatımda duyduğum en güzel teklifti. Boynuna sarılıp yanağını ebeveyn sevgisiyle öptüm. Bu öpücük onu biraz utandırmıştı sanki. arabadan inip yukarı çıktık.Beğendiğim şeyleri anneme çaktırmadan gösteriyordum. Alma işini o hallediyordu.Böylece üç çift farklı renklerde kilotlu çorap, iki dantelli, seksi kilot, bir jartiyer takım aldık. Hatta bir saten gecelik ve bir mini etek bile. Makyaj malzemelerimi de noksan edemezdim, koyu al bir ruju annemin çantasına attık. Toplaam br milyar kadar tuttu hepsi.

Eve giden yol fazla uzun sürdü. Annemle aldıklarımız hakkında yorum yaparken bana ilk kere bir kız ismiyle hitab etti. Bundan böyle iki kızım var dedi bana. Bir de oğlum.Şimdi ufak kardeşim,16lık Ayşenin evde olduğunu hatırlamıştım. “ne yapacağız anne?””merak etme. artık kimseden gizleyecek birşeyin yok. Yanlızca bir süre ikimiz devam edip nasıl gittiğine bir bakalım. O daha ufak bir kız ve yanlış davranırsak ziyan görebilir. Sende onunla ilgili hayaller kurmayı bıraksan iyi olur.”Bu söze yanıt vermedim ama Ayşeyi arzulamaya devam edecektim. Bu kendimi sübyancı gibi hissetmeme sebep olsada.Neyse, biz böylece eve vardık. O gün kıyafetlerimi deneyecek vaktim olmadı; Ayşe her an gelebilirdi. Aldıklarımızı annem kendi odasında sakladı. Ayşe beş dakika sonra geldi. Kapıda karşılayıp anneme oran yaparcasına şapur şupur öptüm onu. Ayşe her zamanki gibi mektep kıyafetlerini çıkarmak için uğraşmadı. Bu kere annemde üstünü değiştirmedi. Anlayacağınız gözlerim bayram ediyordu. Anneme dokunmak için çırpınıyordum. Onun deliğinde kayarken kız kardeşimin bizi izlemesini istiyordum. Neyse ki annem bana “bacaklarını ovmamı” söyledi. Ellerim onun ince kara çoraplı bacaklrını ovuyordum. Elim baldırların kadar ulaşıp aşağı iniyor, diz kapaklarıda oyalanıp yine yukarı çıkıyordu. Kız kardeşimin önünde annemle sevişiyordum. Bazen, sadecebenim duyabileceğim kadar bir sesle inliyordu. Gözleri uykuya dalmak üzereymiş gibi kapalıydı.Ayşeye baktım. Dikkati tv deydi. Ellerimi annemin eteğinin altıdan ilerleterek o yaş bölgeye ilerletim. Başımı çevirdiğimde Ayşenin bana baktığını farkettim. Bir süre bakıştık. Sesini çkarmayacağını anladığımda ellerimi annemin vücudu üzerinde gezdirmeye devam ettim. Bir elimi dolgun göğüslerinin üzerine koydum. Avcumun altında bir sütyen yoktu. Ellerimi yukarı, boynuna, sonra da dudklarına götürdüm. Sonra uzanıp, ilk defa, öptüm o al dudakları. Doya doya öptüm. Doya doya öpüldüm. Sonra, en zevkli anında, annem kolunu boynuma aşkla dolamışken omzumda diğer bir el hissettim. Dudaklarımız zorlukla ayrıldı.Ayşe yanımda, ayakta duruyordu. Bakışları “beni de aranıza alın der gibiydi. Güzel yüzüne hayranlıkla baktım bir süre.Sonra annem ayağa kalkıp ikimize ani sarıldı. Birbirimize sarılmış vaziyette, hiç bir şey yapmadan orada durduk bir üre. Sonra annem yavaşça kollarını indirdi.”hadi, dedi. Yatmaya gidelim.”