Ateşli Bayan Avukatım….

Ankaralı ateşli bayan avukatım ebru ile…

Geldiğinde uzun süre birbirimize sarıldık çünkü birbirimizi fazla özlemiştik.Sonra içeri girdik ve daha ayakkabılarını çıkarmadan onu çılgınca öpmeye başladım.Zevkten kuduruyordu.Bir elimle de kalçalarını tutuyor ve katı bir şekilde sıkıyordum.Bundan fazla hoşlanırdı.Daha sonra elimi bacaklarının arasına soktum gri, elastik ve fazla dar bir pantolon giymişti ve amının dudakları belli oluyordu.

Bir elimle amını pantolonunun üzerinden okşuyordum.Amı sımsıcaktı ve beni daha da azdırmıştı.O da eliyle benim sertleşmiş sikimi kavramış tutuyordu ve yukarı aşağı çekiyordu.Boşalacak gibi oldum ama bu zevkin derhal bitmesini istemiyordum.

Birden bire onu kuvvetli kollarımla kucağıma aldım ve zaten amade olan yatağa yatırdım.Üstüne çıktım.Çılgınca öpüşmeye devam ediyorduk.Bir çırpıda dar body sini çıkardım ve löp kara sütyeni ortaya çıktı.Göğüslerinden fazla beğeni alırdı ve bana fırsat vermeden iki eliyle göğüslerini kavrayıp bana emmem için uzattı.

O kadar güzel göğüsleri vardı ki hepsini ağzıma almak istiyordum.Delicesine emiyordum.Göğüs uçlarını emerek sertleştirdim ve yavaş yavaş aşağı doğru yalayarak inmeye başladım.Göbeği büyümüşti ve fazla seksiydi.Göbeğinin etrafında dilime dolaştırmaya başladım.

Hadi ertunc daha aşağı in;amımı da yala fazla güzel yalıyorsun dedi.Hemen dediğini yerine getirmeye koyulmuştum bile.Çok tahrik olmuştu ve amından beğeni suları gelmeye başlamıştı.Dilimle amını yalamaya başladım.İyice azmıştı,dilinle sik beni diyordu.Bende amının etrafını yalarken ani dilimi amının içine soktum. Derhal aaah diye bir feryat attı.

Bu beni fazla tahrik etmişti onun beğeni aldığını görünce bende fazla azmıştım.Sonra kafi artık sik beni diye inlemeye başladı.Saçlarımdan hızla çekerek beni öğmeye başladı.O anda semsert ve de sımsıcak sikimi kavramış amına sokmaya çalışıyordu.Buna derhal ruhsat vermedim ve iyice azdı.Sik beni nolur sik beni demeye başladı.Onu biraz daha azdırmak istiyordum ki ani yine uzun ve seksi saçlarımdan tuttuğu gibi beni kendine çekmeyi başardı.

Eli hala sikimdeydi. “Hadi sik artık seni içimde hissetmek istiyorum” dedi. Onun dediğini yaptım ve sikimi amına sokmasına ruhsat verdim.

İlk girdiği vakit müthiş bir feryat attı artık hiçbirşeyi gözü görmüyordu.”Sik hadi daha hızlı sik beni parçala amımı” diyordu. Bu sözleri beni müthiş tahrik etmişti.Sikimin amının içinde daha da büyüdüğünü hissettim.Gidip gelmeye devam ederken tüm ağırlığımı üzerine verdim.

Artık tamamen birleşmiştik.Dudaklarımı ısırırcasına emiyordu.Hadi ez beni, daha hızlı sik beni diye inliyordu.Zevkten çıldırıyordu ve ben o sözlerden sonra zaten çıldırmıştım adeta uçuyordum.Yavaşlamaya başladım ve “hadi sik götümü de sik!” deyiverdi.

En sevdiğim fantazilerimden biriydi onu götünden sikmek.O götü her aklıma getirdiğimdebile sikim derhal sertleşir ve beğeni suyum gelirdi.Ve şimdi onu götünden sikmemi fazla istiyordu.Bu tanım edilmez bir duyguydu.Hadi ama acele sikini götümde hissetmeyi fazla istiyorum dedi ve derhal domaldı ve muhteşem götü tama karşımda duruyordu ve bana dönüp hadi götümü sik hadi sik beni götümden diyordu.

Götünü bir sağ bir sola sallıyordu ve jöle gibi sallanıyordu götü.Önüne geçip sikimi ağzına verdim.Onu iyice emip ıslattıktan sonra arkasına geçtim ve sikimi götüne soktum zevkten inliyor “hadi sik götümü parçala beni sevgilim!” diyordu.

Bu sefer hiç almadığı kadar götünden beğeni alıyordu.Ben götünü sikerken hızlandıkça daha hızlı diyordu.Ve daha da inlemeye başladı.Boşalmak üzereydi.İlk kere onu götünden sikerek boşaltıyordum.Aaah diyerek boşaldı.

Ama hala kendinde değildi.Bende boşalmak üzereydim ve sikimi götünden çıkarıp ağına verdim.Meme emer gibi emdi ve diliyle aşagıdan yukarı yalarken ani spermlerim yüzüne fışkırdı.Bir yandan yalamaya devam ediyor bir yandan da spermlerimi yalıyordu.Bu bana müthiş beğeni vermişti.Beraberce yığılp kaldık ve epey uyuduk…

hımmm hiç gerçekte böyle sabahın ilk ışıklarına kadar çılgınca soluk nefese çıglıklar atarak sarsıla sarsıla orgazm yaşadın mı defalarca üst üste tatlim… evet hoş bakımlı,cesur, güvenilir, temizligne ehemmiyet veriyorsan yatakta aazgın ve doyumsuz, ankara yada yakın bir yerde yaşıyorsan saklı ateşli yaşamak istedigin fantezilerini benimle gerçekte yaşamak istermisn? ben 5 ay oldu ankara ya geleli antalyadan,,, yalnız yaşıyorum evet galiba oldukça iyiyim yatakta.. evet benimle bir hafta sonu paylaşmak istersen msn [email protected] ok bence bir düş et..

ertunc /ankara