Ayakların Kölesi

Çok sevdiğim bir kız arkadaşım neyse isminide vereyim Deniz ev arıyordu, talih bu ya benimde üst katımdaki daire bundan yaklaşık 2 hafta evvel boşalmıştı, Deniz harika bir kızdı.İpince bir vücudu,dolgun göğüsleri vardı, ayakları ise mermer gibi pürüzsüz ve hayatımda gördüğüm en güzel ayaklardı. Tüm marifetimi gösterip onu benim üst katımdaki evi kiralamaya ikna ettim, taşınması ve eve yerleşmesine de yardım ettim. Taşındıktan 1 hafta sonra bana teşekkür etmek için evine yemeğe çağrı etti, bende tavlamı da alıp yanına gittim. benim için bulunmaz bir fırsattı, neyse yemeği yedik ve o tuvalete girmişti ki ne göreyim onun harika çizmeleri kapının önünde duruyor, derhal çizmeleri aldım ve burnumu içine sokarak onun ayaklarının kokusunu içimde hissettim, iyice azmaya başlamıştım ki onun banyodan çıktığını gördüm ve derhal hiç birşey ham gibi konuk odasına gittim, yanıma geldi ve oda oturdu, bendeki değişimi ayrım etmiş olacak ki kızardığımı söyledi bende hiç bozuntuya vermeden biraz soğuk almışım herhalde dedim.

O sırada aklıma cin gibi bir düşünce geldi ve derhal tavla oynayalım dedim, kabul etti ve başladık birlikte tavla oynamaya. Yalnız tavlayı bildiği pek söylenemezdi ve bende talih buya hep 6- 6 atıyordum daha yeni başlamıştık ama şimdiden onu bir kere mars etmiştim ve derhal başladım planımı uygulamaya;Keşke oynamasaydım dedim bilmeyenlerle oynamak pek hoş olmuyor, hatta iyice kızdırmak için zarları tek olarak atmaya bile başladım, iyice kızmaya başlamıştı ki bir kere daha yendim ve şimdi vaziyet benim lehimeydi.İyice kızmıştı ki baklayı ağzımdan çıkardım.çocuktan farkın yok dedim şayet sen beni yenersen sana ant ediyorum ayaklarına kapanır onları öperim ve bundan sonra senin kölen olurum önümüzdeki 5 ay boyunca tüm ev işlerinide yaparak sana hizmet ederim. ilk başta bunu ciddiye almadı, latife yaptığımı zannetti ama onu iyice kızdırdığımda bak sözünü unutma dedi, bende unutmam da sen beni asla yenemezsin diye kızdırmaya devam ediyordum, talih bu ya o kazanmaya başladı valla işin aslı kazansın diye elimden geleni yaptım, tüm oyun bittiğinde bana gülerek bakıyordu şimdi sen benim kölemsin değilmi dedi, evet dedim ben sözümde dururum.Ozaman git banyoda leğenin içine sıcak su koy ve getirip ayaklarıma masaj yap dedi, hala latife yaptığımı zannediyordu ve bunları söylerken de gülüyordu.

Kalktım banyodan leğeni getirdim içine sıcak su koydum ve yanına geldim.Eğildim ayaklarının yanındaydım, getirdim işte dedim,iyice şaşırmıştı, geçekten yapacakmısın dedi evet dedim ben sözümde dururum, tamam o vakit dedi ve ayaklarını bana uzattı bende çorabını yavaşça çıkartarak ayaklarını leğenin içine koydum, sıcak su onu baya rahatlatmıştı ve bende şimdi ona masaj yapıyordum,bu gerçekten hoşuna gitmişti, yaklaşık yarım saat sıcak suyun içinde ayaklarına masaj yaptım daha sonra ayaklarını çıkartarak havluyla kuruladım ve sonrada ayaklarına krem sürdüm, bu benim için muhteşem bir duyguydu, boşalmamak için kendimi zor tutuyordum ve kasıklarıma ağrılar girmişti. Daha sonra leğeni banyoya götürdüm suyu boşalttım ve denizin yanına gelerek sahibemin diğer isteği varmı dedim,bana baktı güldü ve bu iş güzel olacak herhalde dedi ve yarın akşam geldiğimde yemeğimin amade olmasını istiyorum, sakın verdiğin sözü unutma sevgili kölem, şimdi gidebilirsin dedi. Tamam dedim şuan fazla mutluydum tam evden çıkarken bana bağırdı sahibenin ayaklarını öpmeyecekmisin dedi, koşarak yanına geldim ve ayaklarına harika birer öpücük koyarak evden ayrıldım.evime geldim ve tüm gece bunları düşünerek uyuyamadım.