Ayça

Selam ben Erkan. 25 yaşında, yakışıklı ve oldukça sekse düşkün bir erkeğim. Anlatacağım vaka bundan 4 yıl evvel gerçekleşti. Mahallemizde Ayça adında bir kız oturuyordu ve ben onu fazla beğeniyordum. Uzun bacakları olan, fazla aka olmayan memeleri ve düzgün fiziği olan bir kızdı. Uzun süre ona olan aşkımı itiraf etsem de beni sadece dost olarak gördüğünü söylüyordu. Ben de en azından arkadaşlığıyla yetineyim diyordum.

Aradan geçen aylardan sonra birgün Ayçanın yanında bir kız gördüm. Kız tam olarak bir afetti. Iri memeleri mükemmel kalçaları vardı. Tanıştık. Kız Ayçanın diğer şehirde okuyan kız kardeşiydi ve adı Buse idi. Buse ile oldukça içten olduk. Artık sabahlara kadar telefonla konuşuyorduk. Ayça bu duruma oldukça bozuluyordu. Buse ile resmen flört ediyorduk!.. Bir gün sabah kapım çalındı. Ben Buse olduğunu tahmin ederken karşımda Ayçayı gördüm. İçeri girdi. Çay demeledik ve kahvaltı ettik. Ayça kız kardeşini benden kıskandığını söyledi. Ben, kendisinin bana alaka göstermediğini, benim ise arkadaştan ziyade bir sevgiliye, öpüşüp koklaşabileceğim, doyasıya aşık olabileceğim birine ihtiyacım olduğunu söyledim. Buket ona kıyasla daha fazla alaka gösteriyordu.. Epey bir tartışmadan sonra Ayça ani benim dudaklarıma yapıştı. Deli gibi öpüşüyorduk. Bana eski sevgilisinin ona yatakta fazla fena davrandığını anlattı. Zorla anal seks yaptığını ve bundan ötürü erkeklerden kaçtığını söyledi. Ben ona fazla iyi davranacağımı söyleyerek döşek odasına çektim. dakikalarca öptüm okşadım. Ona fena davranan erkek arkadaşının izlerini silmek tüm o acılarını Ayçaya unutturmak istiyordum. Ayça okşamalarımdan gayet memnundu. Pantolonumu indirerek sonunda bacaklarının arasına girdim. Ayçanın sapsarı kılları arasında kalın sikim kayboldu. Ayça derin bir “Oh” çekti. Sırtımı tırnaklıyordu. Sürekli adımı sayıklıyordu. Altımda inlerken amının suları götüne doğru akıyordu. Ayçanın amına bir süre pompaladıktan sonra artık götünün tadına bakmanın zamanı gelmişti. Sikimi çıkarıp yavaş yavaş götüne sokmaya başladım. Dudaklarını ısırıyordu. Götü fazla sıcak ve dardı. Mutlu sona yaklaşıyordum. Sonunda götünün içine tüm menilerimi bıraktım. Çok memnun olmuştu. Birbirimize sarılıp uyuduk.

Daha sonraki günlerde Ayça tüm olanları Buseye anlatmıştı. Buse kızgındı ve bana hep iğneli laflar söylüyordu. Kavga ettik ve ayrıldık. Buse bir gün beni arayıp evlerine çağrı etti ve konuşarak sorunları çözmemizi istedi. Eve vardığımda evde Ayça da vardı. Üçümüz uzun uzun konuştuk. Ben ikisinden de fazla hoşlandığımı söyledim. Ayça ilk etapta böyle üçlü bir duygusallığı kabul etmek istemedi ve uykusunun geldiğini söyleyerek odasına gitti. Buse ile başbaşa kalmıştık. Buse ablasını fazla kıskandığından aynen onun yaptığını yapmak istiyor, belki bu şekilde beni yine art kazanabileceğine inanıyordu. Buse ile öpüşmeye başladık. Pantolonumun düğmelerini açarak yarağımı çıkardım. Buse irileşmiş gözlerle benimkine bakıyor, “seks yapamayız, çünkü ben henüz bakireyim!” diyordu. Ben de bunun üzerine Buseye “Bari memelerinin arasında gidip geleyim!” diye rica edince kabul etti. Buse blüzunu çıkararak iri memelerini açığa çıkardı ve arasına sikimi aldı. Gidip geliyordum. İyice yaklaşmıştı. Geleceğini söyleyerek üstünü batırmamam için ağzına boşaltmayı öneri ettim. Giderek tükürebilirdi. Hem spermlerim besleyiciydi. Buse etrafa baktı. Boşalacağım peçete filan yoktu. Göğsüne de istemiyordu. Mecburen ağzına almaya başladı. Ben de tüm spermlerimi ağzına boşalttım. Ben doymamıştım. Amına elimi attıkça hayır bakireyim diyordu. “Eğer bana götten verirsen sana taparım!” dedim. “Ablama yaptığın gibi mi yapacaksın?” dedi. Evet dedim. İyice domalttım. Tükürüklememe karşın girmiyordu ve Buse kaçıyordu. O arada “Dur ben onu tutarım” dedi biri, bu ablası Ayça idi.

Sonunda kararını vermişti Ayça. Mademki beni paylaşamıyorlardı, o halde kaybetmektense ikisi ani yönetim edeceklerdi. Ayça işimi kolaylaştırmak için sikimi iyice yaladı. Sonra da Busenin götüne diliyle masaj yaparak deliği yumuşattı.. Sonra Buseyi sıkıca tuttu. Ben bir yüklenmede köküne kadar Busenin götüne girmiştim. Buse bağırıyordu, korktum. Ayça “sakın durma devam et” dedi. “Benim hoşlandığım çocuğa sarkmanın bedelini ödesin!..” Busenin “Ah” ile başlayan çığlıkları “oh” lara dönmüştü. Sabaha kadar bir Ayça yı bir Buseyi sikiyordum. İlişkimiz halen devam ediyor. Buse ile evlendim. Ayça buna oldukça bozuldu ama sonradan affetti. Ayça ben ve Buse aynı evde yaşıyoruz ve fazla mutluyuz