Hayatimin Erkegi 1

Hayatimin Erkegi 1


Merhabalar,


Ben İstanbul’da yaşayan 26 yaşında pasifim. Boyum 178 ve kilom 65 (bu bilgileri yazmak da pek bi alışkanlık oldu). Ben gay olduğumun çocukluktan beri farkındayım ama İstanbul’a taşınıncaya kadar pek ilişkim olmadı. Şubatta benim sevdiğim tiplerin takıldığı meşhur bir gay bara gitmeye başladım ve deneyim kazanmaya orda başladım. Çok maceram oldu ama bu hikayenin konusunu oluşturan vaka hayatımın değişmesine sebep oldu…hem de iyi yönden.
Çok erkekle ilişkim oldu ve hepsi de beğendiğim insanlardı çünkü seksi beğeni için yapıyorum ve karşımdakinin tek mühim şeyi siki değil benim için. Ama bir türlü aradığım erkek karşıma çıkmamış ve ben bu ortamdan iyice soğumuştum…taa ki o sıcak yaz gününe kadar. Tekrar bir gün bahsettiğim bara gitmiş arkadaşlarla eğleniyor dans ediyordum. Arkamı dönmemle birlikte 3 masa ileride hayatımda gördüğüm en güzel gözlerle göz göze geldim.
Hatta ayrım ettim ki bu şahıs fiziksel olarak benim bir erkekte aradığım bütün özelliklere en güzelinden sahip: Yakışıklı, bıyıklı (sonradan ayrım ettiğim gibi kıllı ve boyu uzun), efendi bir adam. Onu görünce elim ayağım tutuldu ki ben uzun zamandır öyle olmuyordum çünkü zaten hep yakışıklı erkeklerle birlikte oluyordum. Ama bu insanda bir farklılık vardı. Zaten normalde böyle birini gördüğümde aklıma ilk gelen ‘keşke beni sikse’ düşüncesi yerine kafamda ‘keşke onun yanında oturabilsem’ fikri vardı.
Ben dans etmeye devam ediyor ve gözlerimi ondan alamıyor, o da ya beğendiğinden ya da baktığımı ayrım ettiğinden (aylar geçti hala öğrenemedim sebep bana bakıyordu. Hatta bir ara yanındaki arkadaşına beni gösterdi gülüştüler falan ama ben pek önemsemedim bunu. Uzatmıyorum, bir şekilde kendimi onun yanında buldum masada. Meğer arkadaşının doğum gününü kutluyorlarmış.
E ben adamın yanına oturdum oturmasına ama gerdeğe girmiş gelinler gibi utanıyorum ne diyeceğimi bilmiyorum, ki bu ben sarhoşken ve birini beğendiğimde pek nadir olan bir şeydir. Ali’yle (gerçek adı bu değil doğal ki ama burada böyle olacak) ettiğimiz kısa muhabbette bile ne kadar harbi bir erkek olduğunu anladım ve seks o gece kafamdaki son şeydi. Gitmeleri gerekiyordu gittiler. Beni ertesi gün arayacağını söyledi. Ben kalakaldım. Gittikleri için değil ama bu dünyada böyle bir insanla karşılaştığım için. Resmen hayallerimdeki ak atlı prensti bu ayolEvet evet biliyorum buraya seks hikayesi okumaya geldiniz o yüzden aradaki detayları ve hissettiklerimi düşündüklerimi atlıyorum elimden geldiğince. Bir sonraki buluşmamız tanıştıktan 4 gün sonra bir Çarşamba gecesi oldu. Beni arabasıyla aldı, gezdirdi muhabbet ettik aynı bara gidip ikişer bira içtik ve biraz daha gezdikten sonra beni otelime bıraktı (O zamanlar otelde kalıyordum, ev tutmuş olmama karşın eşya yoktu evde henüz.)
O gece ben Ali’yi sevmeye başladım. aslında böyle bir şey olmasını istemezdim ama oldu bikere. Engellenecek gibi değildi ve arabada o gece o otomobil kullanırken pantolonunun üzerinden sikini biraz tutmak dışında cinsel hiçbir şey olmamıştı daha. Doğrusu o tipteki bir adamda öyle küçük bir sik olmasına şaşırmıştım ama siki benim için son mühim şey olduğu için bunu pek sallamamıştım hatta anal ilişkide fazla zorlanan ve keder çeken biri olarak bunu tercih bile edebilirdim.
Ama ne ilim ben o malın nasıl iri bişi çıkacağını?


Cuma gecesi barda buluştuk, bira içtik ve ben biraz önüyle oynadıktan sonra üst katta (ki sanırım Ali bunu hatırlamamıştı fazla sonraları o geceyi konuştuğumuzda) bana hadi gidelim artık dedi. Evine giderken bira aldık güzel bir gece geçirmek için. Biralarımızdan sadece bikaç yudum almıştık ki Ali çoktan donuyla kalmış ve bilgisayarında bi porno açmıştı bile. Alinin vücudu muhteşemdi.
Çok güzel kıllı ve erkeksi bir göğsü, kuvvetli kolları vardı…donuyla ve önündeki kabarıklığıyla inanılmaz sikici duruyordu (ki onun en giyinik hali bile fazla sikici).Nasıl bayılmadım zevkten bilmem. Elim sürekli göğsündeki kılları seviyordu ve öpebildiğim kadar öpüyordum her yerini. Siki de kalkmış donunda koca bi çadır oluşturmuştu. Bacaklarının arasında yere oturup sikini donundan kurtardığımda gözlerime inanamadım.
Birkaç gece evvel arabada elime aldığım sik bu olamazdı. Karşımda boyu normal (16 cm kadar) ama kalınlığı hayatımda hiç görmediğim kadar fazla olan diri, başı gövdesi aşırı katı bir sik duruyordu. Biz buna kısaca KAZIK da diyebiliriz.Yukarda dediğim gibi anal ilişkide küçücük siklerle bile canı acıyan beni bir telaş ve korku aldı ki görmeyin. Koca sikini tutmuş sıvazlarken aka bir zevkle Ali’ye ben bunu imkansız alamam dedim.
Hemen belirteyim Ali’nin sikinden beğeni suları sürekli akıyor ve ben buna bayılmıştım hem sıvazlıyor hem arada başına dil atıp bu suları temizliyor tadına varıyordum erkeğimin erkekliğinin. Daha yalamaya başlamamıştım bile ve inanılmaz beğeni alıyordum bu kadarından bile.
Ali bana istersem alabileceğimi söyledi ama ben fazla istediğimi ama bu gece denemek bile istemediğimi söyledim o da olur dedi. Sanmıyorum ki diğer bir erkek olsun ki bana böyle anlayışla karşılık versin. Ben anal ilişkiyi bende olan kayganlaştırıcı kremle diğer vakit denememizin iyi olacağını söyledim o da tamam deyip beni döşek odasına götürdü çünkü bu gece sikini yalamak istediğimi söylemiştim.
O sırtıyla duvara yaslanır bacakları yatakta uzanmış şekilde oturdu ve ben de soyunup yatağa uzandım öyle ki eli götüme uzanabilecek şekildeydi ben sikini yalarken. Alimin sikini bütün marifetimi ortaya koyarak yalamaya başladım. Ben sik yalamasını fazla seven biriyim ama bu Alinin sikini yalamaktan aldığım zevki hiçbir vakit almadım ve alacağımı sanmam. Düşünsenize hayatınızın erkeğinin erkekliğini yalıyorsunuz. Söylemesi ayıp iyi sik yaladığımı düşünürüm ve Aliye bunu sikinin hepsini ağzıma alarak kanıtladım defalarca o gece. Ben sikini yalarken Ali abes durmuyor ve götümü okşuyor avuçluyordu.
Bir de ne hissedeyim Ali götümün deliğini evvel bir sonra iki ve sonra 3 parmağıyla yoklamaya başladı. Ben sikini yalıyor o götümü parmaklıyordu her ne kadar fazla sokmasa da ve ben inanılmaz beğeni alıyor kıvranıyordum. Gerçekten de zor alırsın sen dedi darmış dedi ve ağzıma boşaldı. Alimin dölünü erkekliğini ağzımda hissetmek o harika tadına varmak inanılmazdı. Hele ne kadar fazla boşaldığını bir görseniz kıskanırdınız benim şansımı . Birer sigara ve biraz bira içtik.
Ben abes durur muyum doymamışım erkeğime? (doymuyorum doyamıyorum hala) Elim erkeksi ve sikici vücudunda ve sikinde dolaşıp duruyor. Ali de en az benim kadar azgın olduğu için onun da siki tekrar kazık gibi oldu. Ama bu sefer kalktı ve yatağın başında ayakta durdu ve ben yatakta domalmış şekilde sikini yalamaya başladım.
Bu sefer tam bir erkeğin yapmasını sevdiğim gibi kafamı okşuyor ve arada kafamı tutup sikini ağzıma boğazıma kaydırarak ağzımı sikiyordu. Aldığım zevkin tarifi olamaz. Uzun bir süre siki ağzımdan çıkmadı ve harika bir oral deneyimi yaşadım. Alinin ağzımı sikmesi fazla hoşuma gitmiş ve bu beğeni ağzıma bir öncekinden daha da fazla attırmasıyla zirve noktasına çıkmıştı.
Artık sabah olmuştu ve biz temizlenip evden çıktık. Beni otelime bırakıp işe gitti erkeğim yolda durup poğaça aldıktan sonra. Daha evvel seks yapmadan onu sevdiğimi yazmıştım. Artık ona sevmekten de öte duygular hissediyordum. Siz de onun gibi sanabilirsiniz ki siki kalın olduğu ve iyi yalattığı için. Hayır. Onlar da fazla güzeldi doğal ki ama en önemlisi onun yanında kendimi huzurlu ve mesut hissetmem ve ayrıca o gece beni rızam olmadan sikmek için kandırmaya bile çalışmamış olması.
Ali beni sikti bir sonraki buluşmamızda ama bu öykü o kadar uzun sürdü ki onu da ikinci bölümde yazacağım. Hemen pasiflere müjde. Aliyle tanışalı aylar oldu ve harika şeyler yaptık. Ama ikimizin de daha evvel yapmadığı ve merak ettiği bir şey var ki o da öbek yapmak.
Bizimle seks yapacak bizim gibi öbek konusunda tecrübesiz bir tepkisiz dost arıyoruz bir kereliğine. Kendinizi tanıtan bir email atabilirseniz belki bu siz olabilirsiniz. Ama doğal bu sadece e-maille olmaz evvel iyice tanımamız lazım bize katılacak kişiyi. İkinci hikayede görüşürüz…