Ilk Kan

Selam Fetishturk okuyucuları. Ben Melis. Şu anda 20 yaşındayım ve üniversitede okuyorum ama size anlatacaklarım idadi yıllarımda geçmiştir.Ailem iyi bir İngilizce eğitimi almam için beni lise1 ve lise2 de amerikaya gönderip lise3 te yine istanbula dönerek üniversiteye burada gitmem için bir eğitim programı hazırlamışlardı. Gitmeden evvel sex hakkında hiçbirşey bilmiyordum ama amerikaya gidince türkiyedeki deyimiyle bir kaşar olup çıkmıştım. Şimdi sizlere amerikada ve dönüşte türkiyede yaşadığım birkaç adet hikayemi göndereceğim. Öncelikle hariç görüşün olarak 1.62 boyunda 48 kilo dimdik olmasa da aka göğüslü tabii bronz tenli dalgalı kumral saçlara sahip bir kızım. Lise1 in ilk yıllarında Chicago yakınlarında bir lisedeydim. İngilizceyi yeni yeni sökmüştüm ve yabancılığımı üzerimden atmış durumdaydım. İlk devre benim için bir ahenk süreci gibi geçmişti ve 17 yaşımın itibariyle azgınlıklarım kafa gösteriyordu kaldığım evde yanında kaldığım aile sağolsun bana hususi bir oda ve bilgisayar vermişti. Zamanımın çoğunu internet başında porno sitelere girerek ve filmler izleyerek geçiriyordum. Kendimi ancak masturbasyonla tatmin ediyordum ama nereye kadar. Artık bir şeyler yaşamanın zamanı geldiğini düşünmüştüm. Filmlerden her şeyi öğrenmiştim pozisyonları , erkeği nasıl çıldırtacağımı ve daha birçok şey.

Yine birgün okuldan çıkarken bir çocuk yanıma yaklaştı merhaba dedi ben de merhaba dedim tanıştık ve birlikte yürümeye başladık. Bu gece dost grubuyla birlikte evinde parti verdiğini ve beni de o partide görmek istediğini söyledi. Biraz düşündükten sonra bir arkadaşımı daha alıp gelebileceğimi söyledim. Akşam arkadaşım beni aradı ve mühim bir işi çıktığı için partide bulunamayacağını söyledi. Ben de yalnız başıma gitmek zorunda kaldım. Evde hazırlanıyordum. Hava pek soğuk olmadığından kalın giyinmek zorunda değildim. Önce içime tangamı giydim sonra göbeği aleni bir body (sütyensiz) sonra da dar bir mavi kot pantolon. Bodynin üstüne de yine dar koyu mavi bir gömlek. Çok sexi olduğuma inanmıştım göğüslerim adeta patlayacak gibi duruyordu. Eve vardığımda müzik gürültüsü ve alkolden ötürü herkes kontrolden çıkmıştı. Beni çağıran çocuk Paul karşıladı beni ve içeri aldı onunla birlikte takılmaya başladık ve devamlı içiyorduk. Konuşmalardan ve bana yaptığı hareketlerden bu gece bana sahip olmayı aklından geçirdiği belliydi. Kendisi de sporcu olduğu için vücudu hiç kötü değildi ve bana da ortak şeyler düşündürmeye yetiyordu. Çok yoruldum dedim ve yukarda bir odada dinlenip yine aşağıya dönebileceğimizi söyledi birlikte çıkmaya başladık elele tutuşuyorduk. Bir odaya girdik ve bir çift çığlıklarla sex yapıyorlardı özür dileyip çıktık ve birbirimize gülümsedik artık amacımız belliydi. Abes bir oda bulduk ve girer girmez Paul dudaklarıma yapıştı. çılgın gibi alt dudağımı emiyor ve dilini ağzımda dans ettiriyordu. Ben de ona karşılık veriyor ve saçlarında parmaklarımı gezdiriyordum. Onun elleri ise abes durmuyor ve kalçalarımı yoğuruyodu onun üstünü çıkardım ve göğsünü okşamaya başladım. Çok katı ve güzel görünüşlüydü. Sonra o beni soymaya başladı ve tangamı koparttı.

Önce koltuğa oturdu ve beni kucağına aldı bacaklarımı beline doladım göğüslerimi yoğurup somuruyordu. Onları çılgın gibi emiyor ve yalıyordu ara dizi da birleştirip sıkıyordu delirmeye başlamıştım uçlarını dillerken. Aynı zamanda göt deliğimi parmaklıyordu. Pantolonunun üst kısmından aletinin başı çıkmıştı. Derhal ben kucağından kaldırdı yere fırlattı ve derhal pantolonunu indirdi. Aleti adi kalındı derhal elime ordan da ağzıma aldım. İlk olmasına karşın başarılıydım onu emiyor ve bunu yaparken gözlerine bakıyordum. İleri art gittim dakikalarca ve beni yatağa yatırdı bacaklarımı araladı. Pantolonundan aldığı prezervatifi açtı ve sikine taktı. Kalın olduğu için zor yerleştirdi. Kızlığımın biraz sonra bozulacağını anladım ve sikini amıma dayadı bir anda içeri itti onu. Derhal bir feryat attım gidip gelmeye başladığında kanlar akmaya başlamıştı hınzır bir gülümsemeden sonra yeni bir prezervatif taktı ve kaldığı yerden devam etti. Katı ve hızlı bir şekilde ilk sikilmemi yaşıyordum. Biraz sonra beni doggy dedikleri 4 ayak pozisyonuna getirdi ve arkadan amıma girdi. Sertçe vuruyordu ve kalçalarımı tokatlıyordu vurdukça. Gerçekten fazla beğeni alıyordum ve o gelmeden daha 2 defa boşalmıştım. Sonra bir harekette beni aksi çevirdi prezervatifini çıkardı sikini göğüslerimin arasına soktu ben sıkıştırdım ve ileri art gitmeye başladı göğüslerimi sikiyordu. Sonra ayağa kalktı ve yüzüme doğru 31 çekmeye başladı ve dudaklarımın üstüne patladı. Midem kalkmıştı spermlerini tükürüyordum çenemden göbeğime damlıyordu. Sonra her yerimizi sildik ve giyinmeye başladık. Tam bodymi giyerken hey Melis şuraya bak ve poz ver dedi. Bir anda bana dönmüş olan bir kamera gördüm dolabın içinde. Bundan sonra hep kendimizi izleyeceğiz dedi ve içeri Matt adında bir arkadaşı girdi birbirlerine çaktılar ve başarı kazanmış gibi gülüştüler. Beni gizlice çekmişlerdi ve bu hoşuma gitmemişti. Artık beni istedikleri vakit sikebileceklerdi. Matt giyinmene gerek yok dedi. devamı fazla yakında.