Istanbulda1

İstanbulda–1


Adım Murat.Bir iş için İstanbul`a gelmiştim.Uzun süredir tepkisiz olarak seks yapmamış bir erkeğin beni öpüp sevmesinden en önemliside kalın güzel bir yarrağı yalamak ve içime almaktan mahrum kalmıştım.

İşi kökünden halletmek için taksimde bir gay bara gittim.İçerisi erkek doluydu.Gözler derhal üstüme çevrildi.Biraz kesiştikten sonra isminin Ali olduğunu öğrendiğim dost yanıma geldi ve masalarına çağrı etti.Konuşup tanıştık.Üç kişiydiler. Ali,Melih ve Hasan.
Orda biraz içtikten sonra evlerine gitmeyi öneri ettiler.Çok heycanlandım doğrusu.Arabaya atladık ve eve geldik.Güzel ferah bir evdi.Ali`ye banyo sordum hazırlarım dedi.Bana güzel bir bornoz verdi.Banyoya girdim ve erkeklerim için hazırlandım. Mis gibi oldum.İşim bitince salona döndüm.Üçüde boxerla oturuyordu.Televizyonda bir porno film oynuyordu.aralarına oturduk ve seyretmeye başladık.
Biraz sonra üçününde yarrağı boxerı yırtacak gibi dikilmişti.Artık dayanamadım.Elimi Aliyle Melihin boxerından içine sokdum. İki kalın yarrak elime geldi.Taş gibiydiler.Baktım filmdeki kadın zencininkini ağzına almış.Bende önlerinde diz çöktüm.Alinin yarrağı çıkardım.17 cm civarı güzel mantar başlı bi yarraktı.Önce dilimi değdirdim.Sonrada dibine kadar iştahla yaladım.Bu sırada bir elimde melihinkindeydi.Onuda çıkardım 16 cm falandı ve baya kalındı.Dibi soda şişesi gibiydi. Alinin siki elime alıp melihinkine sarıldım.Emiyor dilliyordum.
Bu sırada hasanda bornozumu çıkarmış arkamdan ak kalçalarımı elleriyle seviyordu.Biraz sonra deliğimi dillemeye başladı.Üç erkeğin arasında olmak fazla zevkliydi.Melihinkini iştahla yalıyordum.Biraz sonra kasılarak fışkırdı.Yüzüm dölleriyle yıkandı. Tekrar ağzıma alıp üstündeki dölleri bi güzel emdim. Bu sırada hasan daracık deliğimi ıslatmış parmağıyla içinde yol alıyordu.
Ben Alini sikine geçtim ve onu yalamaya başladım.Şişmiş damarlarıyla harika bi yarraktı doğrusu.Hasan boxerını indirip sikini başını deliğime dayadı.Güzelce kremlenmiş katı siki deliğimi zorluyordu. Sok erkeğim sok diye bağırdım. Hasan katı bir hareketle sokunca acıyla bağırdım. Hem uzun hemde kalındı. Bu arada bu manzaranın etkisiyle Ali boşalmaya başladı.Bütün yüzüm döl içinde kalmıştı. Derhal onunkinide yalayıp temizledip.Tek damlasını bile bırakmadım.
Hasan katı darbelerle içimde gidip geliyordu. Dibine kadar sokmuştu. ohhh sikilmeyi ne kadarda özlemiştim.Yaklaşık 6-7 dakka içimde gidip geldikten sonra bağırarak boşaldı.
Herkes banyo yaptı.Evde iri bir döşek vardı. Dördümüz beraber yattık bana srıldılar.Güzel bir uyku ve kahvaltıdan sonra bir defa daha bu kez yatakta sikiştik.Cumartesi ve pazar beraber gezdik. Onlarda kaldım ve sekse doydum.
14 ocak cuma akşamı veya 15 i sabahı istanbuldayım. 2 gün kalıcam.Beni konuk edebilecek aktifler cep nolarını mail adresime yazın. 2 veya 3 dost tercihimdir. Daha sonralarıda İstanbula gelebilirim. fantazileri olanlar gay bar ortamı olanlar tercih sebebidir.