Perihan Yengem

, 36 yaşlarında iri yarı, etine dolgun, iri götlü kavun gibi memelere sahipti, çocukluğumdan buyana bana fazla çekici gelirdi. 1.70 boy, 99-68-100 bedenine rağmen, amcam ise 55 yaşlarında sıska, çoğu vakit hasta bir adamdı. 12 yıldır evli olduğu yengemden çocuğu olmamıştı. Evin yönetimi, ihtiyaçlarının karşılanması e aitti. Üniversiteye başlamamla beraber onlarda kalmaya başlamıştım. Böylece çocukluğumdan bu yana in dolgun ve yılların eskitemediği vücuduna olan hayranlığım giderek artıyordu.

Evin içinde iş yaparken giydiği rahat ve frapan elbiseler, adeta vücudunun tüm hatlarını ortaya koyuyor, sutyeninin kopçasını ve kilodunun çizgileri gözler önüne seriliyordu. Kısa eteklerinin ortada bıraktığı kalın ve pürüzsüz bacakları insanı mest ediyor, iş yaparken eğildikçe baldırlarını da ortaya çıkarıyordu. 17 yaşında, minyon ve tüysüz bir genç olmam sebebiyle, yengemin beni hala çocuk gibi görmesi, bu frikikleri daha fazla seyretmemi sağlıyordu.

Özellikle avizeyi silmek için çıktığı merdiveni tutmamı istediğinde dünyalar benim oluyor, alttan beri onun çoğunlukla giydiği ak kilotlarının saklamakta zorlandığı iri götünü ve hafif kıllı amını seyrediyordum. Günler geçtikçe sohbetimiz artmış, konuşmalarımız samimileşmişti. Onu becermek, çılgın gibi inletmek için şimdi daha fazla dilek duyuyordum. Amcamla, yengemin birkaç kere sex yaşamlarına tanık olmuş ve yengeme acımıştım. Anahtar deliğinden yengemin yarım saate yakın kaldırmak için uğraştığı yarağın ne kadar acele söndüğünü ve on cm bile olmayan organını görünce garipsemiş, ona acımıştım. Ertesi gün okuldan eve biraz erken gelmiştim.

Anahtarımı evde unuttuğum için kapıyı çaldım bir müddet sonra kapıyı uykulu gözlerle açmıştı. Yataktan çıkmış kapıyı açmıştı. Üstünde, bacaklarını baldırlarına kadar açıkta bırakan geceliği vardı. Balık etindeki vücudunun her yeri belli oluyordu. Derin göğüs dekolteli geceliğinin altında sutyen olmadığı için canlı meme uçları adeta gözüme girecekti. Ben ayakkabılarımın bağını çözerken karşı kapıdaki bakkalın çırağı da adeta yercesine kapıda dikilen yengeme bakıyor, onu adeta ayakta sikiyordu. İkimizde içeri girdikten sonra o da apartmandan çıkıp gitti. Önümde iri kalçalarını kıvırta kıvırta döşek odasına giden yengem, doğruca yatağına yattı. Ben de odama geçip onun seksi halini düşünüp dergilere bakarak kendi kendimi tatmin etmiştim. Aradan iki gün geçmişti. Erkenden mektep için çıkmıştım. Okula geldiğimde o gün merasim sebebiyle hiç ders olmadığını duyunca doğruca eve geldim. İki gün evvel yaptığım gibi yengemin uyanmaması için yavaşça kapıyı açarak içeri girdim. Ayakkabılarımı rafa koyarken iki yabancı ayakkabının olduğunu farkettim.

Bu arada salonun sonundaki banyodan hafif hafif sesler, kimi de inlemeler geldiğini duyunca merakla oraya yöneldim. Banyonun kapı deliğinden içeri göz atınca yengemin iki gençle çılgın gibi sikiştiğini gördüm. Şok olmuştum. Çocuklardan biri bakkalın çırağı Aslan, öteki de arkadaşı Yılmaz’dı. Yılmaz küvetin önüne oturmuş yarağını çılgın gibi yengeme yalatıyor, Aslan ise yengemin arkasına geçmiş düzüyordu. Yengem, oğlu yaşındaki iki genç delikanlıya delicesine kendini siktiriyor, mest olmuş, inliyor, bağırmamak ve beğeni çığlıkları atmamak için dudaklarını ısırıyordu.Bir müddet böyle devam eden sikişleri, Aslanın da yarağını yengemin ağzına vermesiyle devam etmiş, bu kere arkadan yengemi düzme sırası Yılmaz’a gelmişti. Yılmaz bir yandan yengemin kalçalarını okşuyor, öbür yandan da yarağı ile amını pompalıyordu. Biraz sonra iki genç yengemi ayağa kaldırıp, her yerini okşayıp öpmeye ve emmeye başlamışlardı, yengem en duygulu yerle inlemeleri banyonun duvarlarında çınlıyordu. Iri kalçalarını emen Yılmaz, bir yandan da hafif kıllı olan şeftalisine adeta masaj yapıyordu. Aslan ise yarağını yengemin eline vermiş, okşatıyor, bir yandan da dudaklarını öpüyor, kavun gibi canlı memelerini emiyordu. Çocuklar yengemi sırayla düzerek ikişer kere yengemin memelerine boşaldılar. Yengem ikisinin de yaraklarını yıkayıp sabunladıktan sonra beraberce banyo yaptılar. Ben de onlara yakalanmamak için geldiğim gibi sessiz bir şekilde evden çıktım.

Akşam eve geldiğimde yengemin yüzünde güller açıyordu. Anlaşılan iki genç ona gençlik iksiri içirmişlerdi. Aradan iki gün geçmişti, amcam işte olduğu için yengemi evde sikmeyi kafama koymuştum. Özellikle ben dururken başkalarına vermesi beni daha da azdırmıştı. Mutfakta aş işini halleden yengem, daha sonra benim de oturduğum odada temizlik yapmaya başlamıştı. Üzerindeki giysi fazla frapan sayılırdı, eski olduğu için vücuduna dar geliyordu. Altına sütyen giymediği için memeleri adeta bana gülümsüyordu. Iri kalçaları ve kavun gibi canlı göğüsleri iş yaparken bıngıl bıngıl sallanıyor adeta beni kendine çağırıyordu. Eğildikçe yukarı doğru sıyrılan eteği, kalın ve uzun bacaklarını ve baldırlarını ortaya çıkarıyordu. Bir ara koltukların altını silmek için eğildiğinde adeta kiloduna kadar sıyrılan eteği beni delirtmiş, derhal yarağımı çıkarıp arkasına dayanmış kilodunu sıyırmıştım. Ne olduğunu anlayamamış, ne oluyor ne yapıyorsun diye debeleniyordu, ben bir yandan onu zapt etmeye çalışıyor, öbür yandan da yarağımı tükürükleyip amına sokmaya uğraşıyordum. Biraz sonra yarağım dibine kadar girmişti. Derin bir oh çeken yengem hala; yapma ne yapıyorsun diyordu. Bu arada onu fazla zorlanarak zapt ediyordum. Bana; amcanın karısını becermeye utanmıyor musun deyip ohluyor, içinde gidip gelen yarağın da etkisiyle beğeni alıyordu. Ben de, amcamın malı öncelikle bana düşer bakkal çıraklarına değil deyince sakinleşmiş, kendini tamamen bana bırakmıştı. Bu arada ben de ellerimle kalçalarını okşuyordum. Bir müddet sonra onun başını tutup yarağımı emmesini sağladım. çılgın gibi yarağımı emiyor, adeta yılardan öç alıyordu. Koltuğa oturup, kucağıma oturttum. Yarağım ilk kere bir ama giriyordu. Bu amın yengemin olması beni daha da heyecanlandırıyordu. Yengem adeta jokey gibi ritmik olarak kucağımda oturup kalkıyor, inleyerek ne kadar beğeni aldığını gösteriyordu. Biraz sonra ikimizde çırılçıplak döşek odasındaydık. Dört ayak pozisyonunda amcamla yengemin yatağında çılgın gibi düzdüğüm yengemin karşıda aynada gördüğüm hali, onun yıllardır buna ne kadar özlem olduğunu bariz olarak gösteriyordu. Özellikle kucağımda iken amının derinliklerini keşfeden yarağımın aynadaki görüntüsü beni daha da delirtmiş, onu daha isterik bir şekilde becermemi sağlamıştı. Böylece ilk cinsel deneyimimi amcamın karısını delicesine düzerek elde ediyordum. Bir saate yakın çılgın gibi düzüştükten sonra ikimizde boşalıp rahatlamıştık. Yatağa beraberce uzandık ve uyuduk.

Yaklaşık iki saat koyun koyuna uyuduktan sonra kalktık. Ona önceki gün olanları sorduğumda bana her şeyi anlattı. Bakkalın çırağı ve arkadaşı yengemi nakit almak için ziyaret etmişler. Yengem de çocuklara, yataktan çıktığı gibi içinde sütyen dahi olmayan kısa etekli gecelikle kapıyı açmış. Çocuklar yengemi evvel bir süzmüşler ve borç tahsili için geldiklerini söylemişler. Yengem biraz bekleyin deyip, içeri geçmiş. Bu arada kapı aleni olduğu için çocuklar içeri dalmışlar. Doğru yengemin gittiği döşek odasına girmişler ve eğilmiş nakit arayan yengemin arkasından sarılmışlar yengem ne olduğunu anlayamamış ve bir anda iri yarağı amında hissetmiş, yıllardır böyle katı bir organı amında hissetmediği için bir ara ne yapacağını bilememiş, bu arada önünde ağzına zorla sokulmaya çalışılan taş gibi yarağı görünce; yapmayın, ne yapıyorsunuz diye yalvarmaya başlamış. Bu arada arkadan amına giren Yılmaz’ın yarağı tüm direncini kırmış ve kendini çocuklara teslim etmiş. Hele genç çocukların fazla istekli olmaları ve her yerini adeta çılgın gibi öpüp, emmeleri onu daha da azdırmış. Böylece çocuklar sırayla yengemi iki saat boyunca sikmişler. Ondan sonra da birkaç kere daha gelmişler. Bunları duyunca yengemin de adeta orospu ruhlu olduğuna kannat getirmiştim. Şimdi yengemi sadece ben düzüyorum. Hem yengem, hem de ben memnnum. Ama ileride, bilhassa yengemin komşusu Fadime ablayı da yatağa iç edeceğiz