Rehber

Rehber


Herkese merhaba. Adım tomay bu harika siteden sebep bu kadar geç haberim olduğunu bilmiyorum ama bu sitenin karşıma çıkması hayatıma renk kattı.. İnsanların tecrübelerini ve fantezilerini paylaştıkları bu ortamda bende başımdan geçen bazı olayları sizlerle paylaşmak istiyorum.İlk anlatacağım vaka bundan birkaç yıl evvel rehberlik yaptığım bodrum’da yaşadıklarımdan ilki.İlk rehberlik tecrübemdi. Bayram tatili olması sebebiyle hem otobüste yolculuk esnasında hem de konaklanacak otelde rehberlik yapacaktım. Daha otobüs yola çıkmadan art sıralarda oturan 2 kız dikkatimi çekmişti. Yol boyunca da devamlı bir şeyler konuşup isterik gülüşmelerle otobüsteki öbür yolcuların dikkatini çekiyorlardı.Parmaklarındaki yüzüklerden birinin evli, diğerinin nişanlı olduğu anlaşılıyordu ama bayram tatiline yalnız çıkmışlardı. Gece boyunca uyumamışlardı ve devamlı bana sorular sorup bir şeyler istiyorlardı. Evli olanın adı pelin’di. Nişanlı olanın ismini hatırlayamıyorum ama önümde bu iki kız sayesinde fazla enteresan bir bayram tatilinin olduğunu tahmin etmeye başlamıştım.
Seksi gülüşmeleriyle…


Bana olan yakınlıkları rehberlik yaptığım 5 yıldızlı otelde de devam ediyordu. İlk gün akşam yemeğinde yanıma oturup seksi gülüşmeleriyle beni fazla eğlendirmişler, yol boyunca uyumadıkları için bodrum’daki ilk gecelerini otelde geçireceklerini söylemişlerdi aslında bende uyumadığımdan ötürü fazla yorgundum ama ilk geceden kızları bağlamayı da kafaya koymuştum.Ben bu iki kızı nasıl bir ortam yaratıp sikebilirim diye düşünürken, pelin otel odalarındaki televizyonun çalışmadığından şikayet ediyordu. Bu fırsat kaçmaz diyip yemekten sonra ilgilenebileceğimi söyledim. Yemekten sonra hadi odaya gidelim de çalıştır şu televizyonu dediler. Zaman geliyordu ama ben işi ağırdan alıyordum. Siz gidin diyip onlara 5-10 dakikaya kadar geleceğimi söyledim. Zaman kazanıp kafamda plan yapmaya çalışıyordum. Meğer buna hiç gerek yokmuş! Kapılarını çaldım ve kapıyı açan pelin’i görünce gözlerime inanamadım!Üzerinde leopar desenli bir baby-dol ve tekrar leopar desenli bir külot vardı. Ben şaşkınlıkla bakan gözlerimi pelin’in muhteşem göğüslerinden henüz alamamış ve bu kadar acele mu diye düşünürken, elimden tutup bir anda odanın içine çekti ve gel bakalım koca oğlan diyerek dudaklarıma yapıştı. Teni ipek gibi kayıyordu ve harika bir kokusu vardı. Öbür kız nerde acep diye düşünürken pelin bir anda önümde diz çöktü ve şimdiye kadar kocasından öbür kimseyle beraber olmadığını ama öbür erkeklerin de sikini merak ettiğini söyledi.Bu merakı az sonra son bulacaktı. Pelin diz çöker çökmez öbür kız arkada belirdi. Elindeki kamerayla bizi çekiyordu. O da sadece iç çamaşırlarıyla kalmıştı. öbür kız pelin’e nazaran daha ince olduğundan benim daha fazla hoşuma gitmişti. Pelin benim aletimi çıkarıp “vay be!”dedi. Sonra sikimi kökünden tutup kameraya poz verdi. Benim sikim taş gibi olmuş, başıda iyice morarmıştı. Pelin küçük dil darbeleriyle sikimi yalarken öbür kız bir elinde kamera olmasına karşın öbür eliyle amını parmaklıyordu.
Boğulacak gibi olmuştu…


Pelin hareketlerini iyice hızlandırmıştı. Ben ağzının sıcaklığını ve ıslaklığını sikimin köküne kadar hissetmek istiyordum ve başını sikime doğru bastırdım. Bir anda boğulacak gibi olmuştu. Birden beni iterek uzaklaştı. Gözleri yaşarmıştı. Bana ne yaptın der şeklinde ihtiyar gözlerle bakarken öteki kamerayı kenara atıp “pelin o işi yapamaz sen birde ben gör” diyip sikime sarıldı. Ve ben o anda bodrum’da gerçek cennetti yaşamaya başladım! İnanılmaz biçimde ağzıyla sikimi vokumluyordu. Sanki bedenimi tamamen yutup içine çekicekti.Koca sikimi köküne kadar ağzına alırken ben de, pelin’de şaşkınlıkla ona bakıyorduk. Bu kızın nişanlısı fazla şanslı diye geçirdim içimden. Haytımın en müthiş oral seksini yaşıyordum. Ama patlamama daha fazla vardı. Birden sikimi azından çıkardı ve derin derin soluk almaya başladı. Nefessiz kalmıştı bir an için. Bu hali beni çılgın etmeye yetmişti. Önce seni becericem diyip onu yerden kaldırdım ve yatağa doğru ittim. Sırt üstü yatağa düşmüştü.Ben başımı bacak arasına götürüp amını yalamaya başladığımda bu sefer pelin bizi kamerayla çekmeye başlamıştı. kızın amını yalarken bir elimle göğüs uçlarıyla oynuyor diğeriylede klitorisine hafif çimdikler atıyordum. Her çimdik atışımda küçük küçük iniltileri yerini çığlıklara bırakıyordu. En sonunda doğruldum, sikimin iyice şişip moraran başını birkaç kere elimle sıvazladım ve nişanlı olan kızın korku dolu bakışlarına aldırmadan bacaklarını kollarımla iki yana ayırdım. Bacakları benim dirseklerimle omuzlarımın arasına dayanmıştı.Bu pozisyonu oldum mümkün bacak omuzadan daha fazla severim. Hiç zaman kaybetmeden sikimin başını sokup çıkarmaya başladım. kızın sesi kısılmış dudaklarını ısırıyorken ben her girişimde daha derinlere ilerliyor ve her defasında içinin biraz daha açıldığını hissediyordum. Ve en sonunda kökledim.
Derin bir ohh sesi…


Kızcağızın gözleri bir anda faltaşı gibi olmuştu. Ağzını sonuna kadar açtığında ben feryat atacak sandım ama sesi kesilmişti! Ağzını açıp kapıyor sanki birşeyler demek istiyordu ama ancak sikimi içinden art çektiğimde derin bir ohh sesi gelmişti. İkinci diplememle beraber iniltileri başlamıştı. Sikime iyice alışmıştı anlaşılan. Her diplememle beni kendine daha fazla bastırıyor ve orda kalmamı hiç art çekilmememi istiyordu. Ben hem onu bu şekilde sikmeye devam ediyor hemde dilimle kulaklarını yalıyordum, boynunu öpüyordum.Onunda sınıra geldiğini anlamıştım. Sonunda sikimi dibine kadar sokmuş vaziyette durup, biraz daha içine bastırdım. Bir anda en diptesin diye bağırdı ve tüm vücudu kasıldı. Her tarafı kıpkırmızı olmuştu. İlk kere bu kadar şiddetli orgazm olan birine rastlamıştım ve bende artık patlamak üzereydim tam art çekilecektim ki çıkma dedi. Ama ben onun vücuduna boşalmak istiyordum. İçinden çıktığımda öyle şiddetli patlamıştım ki nerdeyse onun ayak ucunda durmama karşın vücuduna değil ağzına ve burnuna tüm spermlerimi boşaltmıştım.Arkadaşının halini gören pelin bir bana bir arkadaşına bakıp “bende istiyorum dedi.” Ama otobüs yolculuğunun da verdiği yorgunlukla birleşen bu sikiş yorgunluğu bende hal bırakmamıştı. Ama o akşamki sadece başlangıçtı. Tatilin devamını ve pelin’e yaptıklarımı daha sonra sizlere anlatıcam…