Sarisinin Tadi Esmerin Farki

Sarışının Tadı Esmerin Farkı


Merhaba sizlerle yaşadığım bir sex olayını paylaşmak istiyorum. kız arkadaşımla yaklaşık 1 yıldır çıkmaktaydık ve birbirimizi arzuladığımızı ikimizde biliyorduk ama bir türlü ne ben, ne de o birbirimize sex yapmak istediğimizi açıklamıyorduk.
Bir gün beni evine çağrı etti. Ev arkadaşlarıyla beni tanıştırmak istediğini belirtmişti. Yeni ev arkadaşlarının sadece fotoğraflarını görmüştüm ve onun anlattığı kadarıyla biliyordum. kızların biri kızıl saçlı, ak tenli, öteki ise esmerdi. Müthiş derecede güzeldiler ve ben onlarla tanışmak içim sabırsızlanıyordum ve bunu sevgilime söylemiyordum doğal ki.
Beraber eve gittiğimizde karşılaştığım görünüm beni fazla şaşırttı. kızlar lezbiyendi ve birbirlerini yalıyorlardı ve kız arkadaşım benim de onlarla birlikte sevişmem gerektiğini söyleyerek beni soyuyor bir yandan da kendi soyunuyordu. Ona sen de lezbiyensin dediğimde ilk kere bir erkek ve bir kızla birlikte olacağını söylüyordu.
Yatak odalarına gittiğimizde esmer kız bir hayli yüksek olan yatağın ön kısmına uzandı ve bacaklarını açarak girmen gereken yeri biliyor musun dedi ve bende zaman geçirmeden cinsel organına zaten sertleşmiş olan penisimi yerleştirdim. Bacaklarını benim belime sarmış vaziyette ileri art devinim etmeye hazırlanıyorduk. Ak tenli kız ise esmerin tam göğüslerinin üzerinde dizlerinin üzerine oturmuş
bir şekilde durdu ve esmer ak tenlinin cinsel organına ellerini sokup yavaş yavaş kurcalamaya başladı ve tabi ki sevgilim gelip tıpkı ak tenli kız gibi esmerin üstünde ve ak tenlinin önünde ak tenlinin elleri de sevgilimin cinsel organında onun vajinasını tıpkı esmerin yaptığı gibi yavaş yavaş kurcalıyordu ve sevgilim ellerini benim sırtımda gezdiriyordu ve ikimiz fazla ateşli bir şekilde öpüşmekteydik (kimin eli kimin şeyinde belli).
O kadar ateşli bir şekilde öpüşmekteydik ki kızlar biraz bizi kıskanıp devinim ediyorlar ve birbirlerinin cinsel organlarını daha hızlı kurcalıyorlardı ve ben ileri art devinim etmeye başlamıştım. İlk dakikalarda ak tenlinin göğüslerini okşamakta olan ellerim onu bırakıp sevgilimin saçını, sırtını ve muhteşem göğüslerini okşamaya başlıyordu.
Pozisyonları hiç değiştirmiyorduk ve ak tenli sevgilimin göğüslerini okşamakta olan ellerimi yine tutup kendi göğüslerine götürmüştü. Ak tenli ve esmer ikimizin bu kadar fazla ateşli bir şekilde öpüşmemizi daha da kıskanıp birbirlerine iltifatlarda bulunuyorlar ve zevkten garip sesler çıkartıyorlar ve daha fazla inliyorlardı. Ak tenli muhteşemsin esmer, diyor esmerde fazla güzel ak tenli diyordu. Ve ben ne ak tenlinin göğüslerinde olan ellerimi ne de esmerin vajinasında olan cinsel organımı hiç düşünmüyorum.
Müthiş bir haz…


Sadece sevgilimin muhteşem dudaklarını öpüyordum ve müthiş bir haz alıyordum. Biz onlara hiç aldırış etmeden ateşli dudaklarımızla onları daha da kıskandıracak bir şekilde öpüşüyorduk ve esmer boşalacağımı anlayarak hadi bırak kendini de boşal dedi ve ben tam boşalacağım sırada sevgilim bunu yapma deyip beni biraz ileri doğru ittiriyordu ve ben esmerin göbeğine doğru boşalıyordum.
Daha sonra sevgilim bu fazla fazla oldu deyip beni giyinmem için uyarıyordu ve benimle dışarı çıkmak istediğini söylüyordu ve ben beni kıskandığını o an hissetmiştim. Dışarıda kavga ediyorduk ve sebebinin onun dudaklarını öperken ve tam boşalırken fazla tatlı gidiyor, fazla güzel dediğim olduğunu. Bunları esmer için söylediğimi belirterek bir daha beni arama diyerek eve doğru yol alıyordu.
Ben ertesi gün yaptığınız işten en fazla beğeni saha kişinin esmer olduğunu düşünmüştüm ve onu mutlaka yine görmem gerektiğini düşünürken çarşıda gezinirken bu iki kızla yine karşılaşmıştık. Biraz konuştuktan sonra dünkü yarım işi bitirmek istediklerini söyleyerek cumartesi 15:00’da onlara gelmemi o saatte
benim sevgilimin olmayacağını söylediler ve bende gelirim demiştim. Ve birlikte olmuştuk. Yukarıdaki pozisyonu ve fazla daha fazlasını yapmıştık. Bu iki kız cumartesi günkü bütün enerjimi almışlardı[email protected]