Sınırsızım 1

39 yaşında yaşını göstermeyen biriyim. Evliyim ama eşim tutucu olduğundan fantezilerimi nette bulacağım insanlarla yaşamaya karar verdim.evliler kanalında bir gün bir çiftle tanıştım.tanışıp resimleşmeden sonra marjinal olduğumu sekste sınırsız olduğumu söyledim onlarda kendilerinin de her şeye aleni olduğunu söylediler.yaşamak istediğim 2 fantezim olduğunu yapıp yapmayacaklarını sordum.Leyla sen istedikten sonra her şeyi yaparız dedi.

İlk fantezim beni belden bağlamalı ile sikmesini ikincisi ise ağzıma işemesini söyledim anlaştıktan sonra evlerine çağrı ettiler gittim.(farklı şehirlerde olmamıza rağmen).yeme içme faslından sonra gecenin ilerleyen saatine kadar sohbet ettik.Leyla döşek odasına gidip çırılçıplak yatağa girdi.hadi dedi kocası metin ben 3 duble viskinin ardından sallanarak yöneldim odaya arkamdan metin tabii.3 müz girdik yatağa leyleyı sevmeye başladık.hazırmısın dedi leyle evet dedim.kocası belden bağlamalıyı taktı prezervatif geçirip iyice kremledi. Yalnız devasa olan dildo fazla kalındı.ucu yavaşça içime girmeye başlarken ani kökler köklemez Leyla içimin yırtıldığını sandım.arkasına metin geçip oda leylaya girdi ben keder ile jülide beğeni alıyordum.sonra tamamen zevke dönüştü.metin boşalacağı vakit leylenın içinden çıkıp ağzıma boşalttı spermlerini.metinle beraber leyleya aynı anda girecektik ama benimki sertleşmedi.banyoya girdik Leyla ile.birlikte duş alırken içmek istediğimi söyledim leylaya ağzıma işemesini istediğimi biliyordu.Yere oturdum başımı geriye attım geldi bacaklarını açarak ağzıma oturdu biraz yaladıktan sonra leyle iyice gevşedi birkaç damla gelince ağzımı dayadım ve tazyikle ağzıma işemeye başladı.aman tanrım müthiş bir taddı. Dışarı akıtmadan hepsini bir güzel içtim.Leyla beni boşaltmak için 2 parmağını götüme soktu hızlı gitgellerle boşalttı beni.

Duşumuzu alıp metinin yanına döndük. Bu kez Leyla ile beraber metini yalamaya başladık Leyla yüzü bana dönük metini önden içine alıp bacaklarını ayırdı bende ikisini ani yalamaya başladım Leyla zevkin doruklarındayken metin boşaldı içine leylanın sıvıları ile beraber metinin spermlerini de yaladım ve 3 müz beraber sızdık yorgunluktan.sabah tekrar duş aldım kahvaltıdan sonra ayrıldım.bu benim ilk denememdi.ama arkamdaki sızı ve kanama 1 hafta devam etti.ama yinede her şeye değerdi. Şimdi tekrar yeni dostlar arıyorum.ciddi olan evli çiftler edebiyat bana sınırsız seksin doruklarına beraber erişelim doğal biz marjinaliz diyorsanız ve marjinal bir partner arıyorsanız…görüşmek dileğiyle maillerinizi bekliyorum.