Tanımadan Seks

25 yaşında, iyi eğitim almış bir erkeğim. İstanbulda ailemle oturuyorum. Sizlere geçen sene başımdan geçen bir olayı anlatacağım.Geçen sene ağustos ayında ailem 1 haftalığına kent dışına çıkmıştı, ben de iş mater başvuruları dolayısıyla İstanbulda yalnız kaldım. İlk gece henüz arkadaşlarımı çağıracak zaman bulamadığımdan evde Chat yapmaya karar verdim. Bir kızla konuşmaya başladık, onun da benim gibi uykusu yoktu. Önce havadan sudan konuştuk, sonra seks hakkında konuşmaya başladık, nasıl olsa birbirimizi tanımıyoruz diye ben de rahattım, ona en fazla sevdiğim şeyleri teker teker anlatmaya başladım, o da bir erkeğin ona en fazla neleri yapmasından hoşlandığını anlattı.Ertesi gece tekrar onu icq da gördüm. Bu sefer konuya direkt olarak seksten girdik…2 kadeh şarap içmişti, biraz azmış gibiydi. Ben de fırsattan istifade onu eve çağırmaya kadar verdim. Telefonunu istedim, onu aradım ve adresi tanım ettim. Hiç naz yapmadan kabul etti, şaşırmıştım. Açıkçası hiç beklemiyordum. Ani panik sardı. Henüz sabah yıkanmış olmama karşın tekrar kendimi banyoya attım. İyice yıkandım.Yarım saat sonra kapı çaldı.Daha sesini bir kez duyduğum seda karşımdaydı. Hiç kötü gözükmüyordu.

Önce içeri geçtik, biraz müzik dinledik. Sonra başını kucağıma koydu, benim sikim başının derhal yanında kaldı. Doğal olarak onun nefesini hissedince ayaklanıverdi.Pozisyonunu değiştiriken ani kafası benimkin kafasına çarptı. Ben de fırsatı kaçırmadım, biraz daha ittirdim. O da evvel kafasını yukarı kaldırdı, bana bir nazar fırlattı. Sonra yavaşça altımdaki şortu ve donumu aşağıya indirdi. Eliyle okşamaya başladı. Çok hoşuma gitmişti. Elleriyle sikimi kavrıyor, sonra aşağılara doğru okşamaya devam ediyordu. Dudaklarını göbeğime götürdü, orayı yalamaya başladı. Acaip beğeni alıyordum, hiç tanımadığım bir kız bana neler yapıyordu…İlk öpüşmemiz de fazla ateşliydi ve oldukça uzun sürdü. Deneyimli olduğu anlaşılıyordu. Sonra yavaş yavaş yukarıdan aşağıya doğru dilini gezdirmeye başladı. En son durak tabi ki dimdik olmuş sikimdi. Oraya geldiğinde biraz durakladı, sonra taşaklarımı okşamaya başladı. Arada bana kaçamak bakışlar fırlatması beni iyice yoldan çıkarmıştı. Ona “hadi taşaklarım senin” diye bağırıverdim, o anda pişman oldum, çünkü ne tepki vereceğini bilemiyordum. Ama hoşuna gitmiş gibiydi. Derhal saldırıya geçti Ağzını sonuna kadar açıp taşaklarımın tamamını ağzına aldı, bir yandan da elleriyle sikime ileri art yapıyordu, fazla tahrik olmuştum. Bir süre böyle devam ettikten sonra ellerini aşaklarıma yöneltti, sikimi ağzına aldı. Dayanılmazdı. Ağzını sonuna kadar açmış alabildiği kadar ağzına alıyor, bir yandan taşaklarıma eliyle masaj yapıyordu. Ve bunları yaparken benden hiçbir şey beklemiyordu. Hareketlerini hızlandırdı, bende dayanacak fazla zor kalmamıştı, bağırmaya başladım ve sonunda ağzının içine boşaldım.

Çok rahatlamıştım. Ama o daha rahatlamamıştı. Sıra bendeydi. Önce t-shirt ünü aşağıya indirdim, sonra şortunu. İç çamaşırlarıyla kalmıştı. Onu aksi çevirdim, masaj yapacağımı söyledim. Üstüne çıktım, omuzlarına ve sırtına masaj yapmaya başladım. Bu arada sütyenini çıkardım. 4-5 dakika kadar masaja devam ettim. Çok hoşuna gitmişti. Ellerimle sırtını ve art bacaklarını yoğuruyordum. Ellerimi donundan içeri soktum, kıçını okşadım biraz ama asla amına değmemeye itina gösterdim. Bir harekette donunu indirdim. Bu kez boynundan başlayarak aşağıya doğru dilimi gezdirmeye başladım. Kıçına doğru inip, tekrar yukarı çıkıyordum. Göt deliğie indiğimde inlemeye başlamıştı hatta bağırıyordu. Aldırış etmeden iki tarafını ayırıp dilimle göt deliğini masaj yapmaya başladım, bir yandan göğülerini mıncıklıyordum. Çok tahrik olmuştu. Kıçını iyice yukarı kaldırdı. Ben de ellerimi amına yaklaştırdım, çevresinde gezdirmeye başladım. Artık daha beter bağırıyordu. Komşular duyacak diye korktum. Delirmek üzereydi. Kıçının yalanması fazla hoşuna gitmişti. Beni de gaza getirdi bu kadar hoşlnaması. Dilimi hızlı bir şekilde arkasında devinim ettiriyordum. Sonra onu surat üstü çevirdim. Bu sefer amını yalıycaktım. Önce dilimle daire çizdim etrafında. Sonra iki elimle amının kenarlarından tutarak dilimi içeri soktum. O da göğüslerini elliyordu. Ben de ona muavin oldum. Bacaklarını kapatıyor, benim başım kalçalarının arasına daha fazla sıkışıyordu. Ama umurumda değildi, tekrar çılgına döndüm. Daha hızlı yalamaya başladım. O da artık kendini bırakmış, avaz avaza bağırmaya başlamıştı. Sonra çılgınca boşaldı.Yan yana uzandık yatakta. Göt deliğinin ve amının hiç tanımadığı bir tarafından yalanmasının bu kadar güzel olabileceğini tahmin etmediğini söyledi. Aslında böyle olabileceğini ben de tahmin etmemiştim. Sonra ona onu götünden sikmek istediğimi söyledim. Karşı çıksa yapmıyacaktım. Ama tamam ama fazla canım yanarsa söylerim dedi. Tamam dedim. Onu ayağa kaldırdım. Masama doğru eğilerek domaldı. Baş ucumdaki krem i alıp eğildim, göt deliğine sürdüm. Biraz da sikime ek ettim. Yavaşça arkasında yüklendim. Önce bir ah dedi ama sonra açıldı. Bütün gücümle onu masaya dayamaya devam ettim. Çabuk boşalacağımı anlamışım. Ne kadar diğer bir şey düşünsem de 1 dakika içinde boşalıverdim. Gece birlikte uyuduk, sabah birlikte kahvaltı ettik. Bir daha buluşmak üzere sözleştik.Yine ağustos ayındayız, tekrar evde yalnızım ve tekrar aynı şekilde tek gecelik doyasıya bir münasebet arıyorum.